Wybuch gazu pod Lęborkiem
Po godzinie jedenastej w jednym z budynków mieszkalnych w miejscowości Małoszyce w gminie Nowa Wieś Lęborska doszło do wybuchu gazu.
Po godzinie jedenastej w jednym z budynków mieszkalnych w miejscowości Małoszyce w gminie Nowa Wieś Lęborska doszło do wybuchu gazu.
Dzisiaj w nocy strażacy z powiatu krotoszyńskiego zostali zadysponowani do poważnego zdarzenia drogowego. Kierowca osobówki miał dużo szczęścia.
Samochód wężowy z Jednostki Ratowniczo - Gaśniczej nr 1 w Gliwicach przejdzie generalny remont. Kilka dni temu Komenda Miejska Państwowej...
W piątek wieczorem na przejeździe kolejowym w miejscowości Wola Kuczkowska doszło do tragicznego wypadku.
W piątek podczas akcji gaśniczej w południowej Francji rozbił się samolot gaśniczy. Pilot-strażak zginął.
Prezydent RP Andrzej Duda podpisał 1 sierpnia ustawę o zmianie ustawy - Prawo atomowe oraz ustawy o ochronie przeciwpożarowej.