W ubraniu specjalnym do wody. Ćwiczenia strażaków z Gdyni
Gdyńscy strażacy zorganizowali ćwiczenia przygotowujące do działań w trudnych warunkach wodnych.
Gdyńscy strażacy zorganizowali ćwiczenia przygotowujące do działań w trudnych warunkach wodnych.
Ponad 80 strażaków z powiatu łowickiego wzięło udział w szkoleniu z zakresu bezpiecznej jazdy w trudnym terenie.
Zapraszamy do zapoznania się z najciekawszymi tekstami, jakie w minionym tygodniu zostały opublikowane w naszym portalu.
W miejscowości Węglewo w Wielkopolsce odbyła się kolejna edycja Ćwiczeń Specjalistycznych Grup Ratownictwa Technicznego.
W sobotę Komenda Miejska PSP w Tychach zorganizowała ćwiczenia dla podmiotów Krajowego Systemu Ratowniczo - Gaśniczego.
W sobotę na terenie zalewu Kamieniołom w Zabierzowie odbyły się ćwiczenia jednostek straży pożarnej.
W dniach 20-22 sierpnia Podlaska Komenda Wojewódzka PSP zorganizowała ćwiczenia dla modułu GFFFV Białystok.
Dzisiaj rano do Komendy Miejskiej PSP w Łomży przyjechały wydzielone siły i środki wchodzące w skład modułu GFFFV Białystok.
To organizowana od wielu lat impreza, która adresowana jest wyłącznie do ratownictwa taktycznego. To wyjątkowej klasy i jakości zawody dla zespołów podporządkowanych Ministerstwu Obrony Narodowej, Ministerstwu ...
Grupa strażaków z Komendy Miejskiej PSP w Opolu wyjechała dzisiaj do miasta Haldensleben w Niemczech.