Polsko-słowackie szkolenie na poligonie w Kętach
Na poligonie ratowniczym w Kętach odbyło się polsko-słowackie szkolenie, które zrealizowano w ramach projektu transgranicznego.
Na poligonie ratowniczym w Kętach odbyło się polsko-słowackie szkolenie, które zrealizowano w ramach projektu transgranicznego.
Około 170 strażaków w minioną sobotę wzięło udział w Powiatowych Manewrach Ratowniczych, które odbyły się na terenie dawnego Zakładu Górniczego ...
W sobotę 20 kwietnia w miejscowości Rusko zorganizowano ćwiczenia w formie warsztatowej dla jednostek OSP z terenu gminy Jaraczewo.
W ubiegłym tygodniu na poligonie Ośrodka Szkolenia PSP w Łapach odbyły się ćwiczenia Specjalistycznej Grupy Ratownictwa Technicznego ‘BIAŁYSTOK’.
W sobotę przy ulicy Bończyka w Mysłowicach odbyły się powiatowe ćwiczenia służb ratowniczych.
W sobotę na terenie Leśnictwa Regity odbyły się ćwiczenia strażaków z powiatu braniewskiego pod kryptonimem „LEŚNY KŁOPOT 2024”.
W czwartek w Bielsku-Białej odbyły się ćwiczenia straży pożarnej pod kryptonimem ‘WYPADEK 2024’.
Dzisiaj w miejscowości Grzymały Szczepankowskie odbyły się ćwiczenia jednostek straży pożarnej z powiatu łomżyńskiego.
W czwartek 11 kwietnia Miejskie Zakłady Komunikacyjne w Bydgoszczy zorganizowały szkolenie dla JRG Szkoły Podoficerskiej PSP.
W piątek rano na Starym Rynku w Poznaniu odbyły się ćwiczenia jednostek ratowniczo - gaśniczych Komendy Miejskiej PSP.