Ćwiczenia z ratownictwa technicznego w JRG 2 Zielona Góra
Strażacy z Jednostki Ratowniczo - Gaśniczej nr 2 w Zielonej Górze doskonalili swoje umiejętności z zakresu ratownictwa technicznego.
Strażacy z Jednostki Ratowniczo - Gaśniczej nr 2 w Zielonej Górze doskonalili swoje umiejętności z zakresu ratownictwa technicznego.
W Dąbrowie pod Oleśnicą kilkanaście zastępów straży pożarnej gasi pożar, który wybuchł na terenie firmy zajmującej się produkcją mebli.
Komenda Miejska Państwowej Straży Pożarnej w Gdańsku szuka chętnych do służby w podległych jednostkach ratowniczo - gaśniczych.
W lipcu odbyło się podpisanie umowy na dostawę robotów do gaszenia pożarów dla Państwowej Straży Pożarnej.
Czternaście zastępów straży pożarnej gasiło w nocy pożar tartaku w Ściechowie w województwie lubuskim.
Komenda Miejska Państwowej Straży Pożarnej we Wrocławiu jeszcze w tym roku chce doposażyć swoje JRG w nowe samochody specjalne.
W ramach nowego Programu Modernizacji w Bydgoszczy powstanie kolejna Jednostka Ratowniczo - Gaśnicza.
Państwowa Straż Pożarna realizuje drugi etap projektu KOLEJ, który jest współfinansowany ze środków unijnych.
Pod koniec lipca Komendant Główny Państwowej Straży Pożarnej zatwierdził standard wyposażenia dla nowego typu samochodu - SLUAV.
Ponad trzydzieści zastępów straży pożarnej zaangażowano w gaszenie dwóch pożarów budynków w gminie Nowa Ruda na Dolnym Śląsku.