W piątek na poligonie wojskowym w Nowej Dębie na Podkarpaciu odbyły się ćwiczenia służb ratowniczych.
Scenariusz ćwiczeń zakładał, że na terenie poligonu doszło do wypadku z udziałem wojskowej ciężarówki i samochodu osobowego. Poszkodowanych zostało kilkanaście osób.
W akcji ratowniczej udział wzięły zastępy z JRG KM PSP Tarnobrzeg, Wojskowa Straż Pożarna, OSP Nowa Dęba i Zespoły Ratownictwa Medycznego.
Celem ćwiczeń było zgranie służb na wypadek zdarzenia masowego.











foto. PSPR Mielec










![Tragedia w Ząbkach. Audi rozpadło się na części [FILM]](https://remiza.pl/wp-content/uploads/2026/06/719252482_1343884021174962_2446048284428715298_n-360x180.jpg)





