Trzy osoby zostały poszkodowane w wypadku, do którego doszło dzisiaj rano na Wschodniej Obwodnicy Wrocławia.
Około godziny 7.40 pomiędzy Siechnicami a Blizanowicami czołowo zderzyły się dwa samochody osobowe.
Na miejsce zadysponowano zastępy z JRG 3 Wrocław, OSP Święta Katarzyna i OSP Siechnice oraz Zespoły Ratownictwa Medycznego, śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego i Policję.
Trzy osoby poszkodowane trafiły do szpitali, jedną przetransportowano śmigłowcem LPR, pozostałe dwie przewiozły ZRM.
Dokładne okoliczności zdarzenia wyjaśnia policja.
foto. OSP Święta Katarzyna












![Tragedia w Ząbkach. Audi rozpadło się na części [FILM]](https://remiza.pl/wp-content/uploads/2026/06/719252482_1343884021174962_2446048284428715298_n-360x180.jpg)





