Kiedyś jeździł po ulicach Francji jako ambulans, dzisiaj po niezbędnych pracach służy w OSP Warta Bolesławiecka.
Dzięki wsparciu gminy Warta Bolesławiecka zakupiony został ambulans Renault Master z zabudową kontenerową, następnie pojazd został przystosowany do działań poszukiwawczych i ratowniczo – gaśniczych.
W zabudowie stworzyliśmy trzy w pełni funkcjonalne stanowiska dowodzenia, które umożliwiają sprawne prowadzenie akcji ratowniczych i poszukiwawczych. Posiadamy również drona z kamerą termowizyjną, którego obraz jest przesyłany na monitor pokładowy — co znacząco zwiększa skuteczność naszych działań – informuje jednostka.





foto. materiały jednostki










![Tragedia w Ząbkach. Audi rozpadło się na części [FILM]](https://remiza.pl/wp-content/uploads/2026/06/719252482_1343884021174962_2446048284428715298_n-360x180.jpg)





