Warte setki tysięcy złotych BMW znalazło się wczoraj w Wiśle. Do tego niecodziennego zdarzenia doszło we Włocławku.
Służby zgłoszenie o zdarzeniu na Przystani OSiR przy ulicy Płockiej we Włocławku otrzymały poniedziałek po godzinie piętnastej.
Podczas slipowania skutera wodnego luksusowe BMW 7 stoczyło się do Wisły. Na szczęście kierowca w ostatnim momencie opuścił pojazd i nic mu się nie stało. Ostatecznie pojazd znalazł się trzy metry pod wodą.
Na miejsce zadysponowano Specjalistyczną Grupę Ratownictwa Wodno-Nurkowego WŁOCŁAWEK i WOPR. Strażacki nurek zszedł pod wodę i podczepił linkę do samochodu, następnie został on wyciągnięty na brzeg wraz z przyczepką przy pomocy wyciągarki samochodu ratowniczo – gaśniczego.
Foto. WOPR Włocławek












![Tragedia w Ząbkach. Audi rozpadło się na części [FILM]](https://remiza.pl/wp-content/uploads/2026/06/719252482_1343884021174962_2446048284428715298_n-360x180.jpg)





