Dwóch policjantów zostało poszkodowanych we wczorajszym zdarzeniu, do którego doszło w powiecie kluczborskim.
Po godzinie 21 policja otrzymała zgłoszenie o kobiecie w kryzysie emocjonalnym. Na miejsce skierowano jeden z patroli.
W trakcie dojazdu do skrzyżowania lokalnej drogi z drogą krajową nr 42 w Smardach Dolnych kierujący policyjnym volkswagenem stracił panowanie nad pojazdem i wypadł z drogi, gdzie radiowóz przewrócił się na bok.
Funkcjonariusze opuścili pojazd o własnych siłach. Trafili do szpitala.
Do kobiety, do której jechał patrol skierowano inną załogę.
Foto. Kluczbork112













![Tragedia w Ząbkach. Audi rozpadło się na części [FILM]](https://remiza.pl/wp-content/uploads/2026/06/719252482_1343884021174962_2446048284428715298_n-360x180.jpg)





