Strażacy-ochotnicy z jednostki OSP Parsęcko w województwie zachodniopomorskim mają nową remizę. Oficjalne otwarcie odbyło się kilka dni temu.
W nowym budynku znalazła się hala garażowa na trzy samochody, szatnie, pomieszczenia sanitarne, biurowe i sala z zapleczem, która będzie wykorzystywana przez strażaków i mieszkańców.
Inwestycja została sfinansowana z trzech źródeł, Gmina Szczecinek wyłożyła 50 tysięcy złotych, Powiat Szczecinecki dołożył 100 tysięcy, a pozostałe 2,3 mln zł to dotacja pozyskana z Polskiego Ładu.
foto. Szczecinek112












![Polscy strażacy ruszyli do Mołdawii [FILM]](https://remiza.pl/wp-content/uploads/2026/06/723361435_1304500888518292_3181967484779345022_n-360x180.jpg)








