Dzisiaj rano na Obwodnicy Trójmiasta doszło do poważnego wypadku. Kierowca miał dużo szczęścia.
Około godziny siódmej rano na pasie w kierunku Gdyni kierujący volkswagenem transporterem z nieznanych przyczyn uderzył w tył naczepy.
Kierowca pojazdu dostawczego został zakleszczony w pojeździe. Dzięki szybkiej akcji strażaków, którzy użyli sprzętu hydraulicznego, udało się uwolnić kierowcę, który przytomny został przekazany do ZRM – informuje gdańska straż pożarna.
Dokładne okoliczności zdarzenia wyjaśnia policja.


foto. KM PSP Gdańsk










![Tragedia w Ząbkach. Audi rozpadło się na części [FILM]](https://remiza.pl/wp-content/uploads/2026/06/719252482_1343884021174962_2446048284428715298_n-360x180.jpg)





